Манікюр

Руки – візитна картка людини, тому вони потребують особливого догляду. Одним з важливих показників стилю вважається манікюр. Він відмінно доповнює імідж ділової людини, представника шоу-бізнесу, просто красивої жінки. Майстри салону краси «Incanto» допоможуть Вам стати чарівними і створити власний образ. Ми пропонуємо найбільш популярні послуги нейл-сервісу. У список наших пропозицій включені різні типи нейл-процедур.

Послуга манікюру передбачає не просто надання гарної форми нігтям або їх покриття лаком, але і догляд за шкірою рук, який підбирається в залежності від типу шкіри і потреб клієнта. Такі маніпуляції дозволяють довше зберегти красу і молодість шкірних покровів верхніх кінцівок, допомагають зробити шкіру зволоженою і бархатистою, запобігають появі зморшок.

Однак в позитивному результаті можна бути впевненим тільки при зверненні до професіонала, який має відповідну кваліфікацію та досвід. З цієї причини слід звертатися в спеціалізовані салони, де працюють досвідчені майстри і дотримуються санітарні норми, що гарантують безпеку послуг.

Що входить до задач майстра:

 • всі трендові види манікюру;
 • чоловічий манікюр;
 • дитячий манікюр;
 • гелеве нарощування нігтів;
 • догляд за проблемною стопою, в тому числі стопою діабетика;
 • догляд та лікування тріщин стопи;
 • протезування нігтьової пластини;
 • лікування врослих нігтів;
 • лікування мозолів;
 • масаж стоп і СПА-процедури.

Педикюр

Різновиди догляду за стопами.

Педикюр – це не тільки обробка нігтів на ногах і їх покриття лаком. Процедура розширюється повноцінним доглядом за ступнями, або масажем, пілінгом і косметичними процедурами.
Щоб нігті і ступні виглядали відмінно, необхідно розібратися у всіх видах нейл-сервісу для ніг і підібрати підходящий варіант. Найвідомішими і затребуваними вважаються кілька типів педикюру:

Класичний обрізний. Процедура відбувається в два етапи:

 • на першому стопа розм’якшується, за допомогою спеціальних інструментів, видаляються всі ороговілі ділянки шкіри, мозолі і «натоптиши», нігті очищаються і обробляються. Окрема увага приділяється самій грубій ділянці стопи – п’ятці. Вона вимагає особливо ретельного шліфування й полірування.
 • на другому етапі відбуваються всі косметичні процедури: покриття нігтів, розслабляючий масаж, парафінотерапія, пілінг, маски та інші види догляду за стопами.

Необрізний або європейський. Ця процедура не включає відпарювання ніг в гарячій ванні. Кутикула не обрізається за допомогою інструментів, а розчиняється спеціальним засобом. Він наноситься на шкіру, а потім м’яко знімається дерев’яною паличкою разом з задирками.

Апаратний. Цей вид проводиться спеціальними полірувальними і шліфувальними пристроями. Також, як і попередній, він відноситься до сухого типу педикюру.

СПА-педикюр – це новинка в сфері краси та здоров’я. У такий вид догляду включаються не тільки шліфування, корекція і покриття нігтів, але і парафінотерапія, різні скраби і маски, масла, оздоровчий масаж. Це цілий комплекс по лікуванню ніг і профілактиці хворіб, пов’язаних з неправильним доглядом.

У салоні представлені послуги фахівця-подолога, що передбачає ідеальний догляд за стопою, нігтями, в тому числі, за стопою пацієнтів, які страждають на діабет. Ми тісно співпрацюємо з висококваліфікованими дерматологом-мікологом і ортопедами.