Послуги косметолога

Апаратна косметологія обличчя та тіла – один з найбільш сучасних і ефективних методів корекції і лікування шкіри. Застосування спеціальної апаратури в поєднанні з ретельно підібраними засобами дозволяє отримувати вражаючі результати.

Омолоджуючі і корекційні процедури дають можливість вирішувати – як вікові проблеми, так і проблеми, викликані дефектами, травмами або захворюваннями шкіри.

Салон краси «Incanto» – це найкраще обладнання, грамотні фахівці і привабливі ціни.

Ми пропонуємо широкий спектр процедур, в кожному разі забезпечуючи максимальний ефект.

Пропоновані нами послуги абсолютно безпечні. Перед процедурою проводиться консультація фахівця-косметолога, який індивідуально підбирає корекційні засоби, а також визначає інтенсивність впливу під час процедури.
Це дозволяє отримувати безпечний, і разом з тим, тривалий, максимально помітний результат.

Environ2
Омолоджуюча космецевтика «ENVIRON»

Ексклюзивна, лікувальна і омолоджуюча, перша в світі космецевтика «ENVIRON», відпрацьована на основі медичних і наукових досліджень.

Вона виготовлена тільки з інгредієнтів вищої якості та в її формулах відсутні консерванти, барвники, ароматизатори тощо, тому вона гіпоалергенна.

Космецевтика «ENVIRON» має революційний «anti-aging» пристрій – «roll-cit» (колаген-індукційна терапія). Це інноваційний метод омолодження шкіри, зменшення зморшок, поліпшення структури шкіри, а саме:

 • стимулювання шкіри до синтезу власного колагену;
 • лікування глибоких зморшок;
 • відновлення еластичності;
 • лікування післяопікових, посттравматичних ушкоджень, келоїдних рубців, постакне;
 • лікування акне різного ступеня;
 • лікування гіперпігментації;
 • лікування купероза;
 • підготовка перед пластичними операціями, лазерним шліфуванням, а також відновлювальна терапія після них.

Апаратна косметологія «DF II IONZYME» (Японія), розроблена і запатентована компанією «ENVIRON» (апарат єдиний в Україні), дозволяє безін’єкційним безпечним методом лікувати і омолоджувати шкіру. Перевага апарату – одночасне використання імпульсних DC-іонофореза і низькочастотного ультразвуку одним електродом. Це дозволяє досягти безін’єкційного проникнення активних речовин в шкіру, більш ніж на 4000%! Результат видно вже через 2-3 процедури. Використовується на всіх ділянках шкіри.

Метод використання космецевтики «ENVIRON», «ROLL-CIT», «DF II IONZYME» МАШИНИ дає стійкі результати в омолодженні і лікуванні шкіри.

Призначення домашнього догляду і професійного догляду тільки після консультації лікаря – косметолога.

kasmara
Догляди від CASMARA

Ексклюзивні омолоджуючі і лікувальні програми – догляди від CASMARA. Поєднані методики догляду та масажні техніки (іспанська, моделююча, ліфтинг-масаж).

co2
Карбоксітерапія

Ліфтинг і розгладження зморшок:

 • поліпшення структури і якості шкіри;
 • відновлення імунітету, зняття запалення;
 • зменшення набряклості і зміцнення шкіри навколо очей;
 • освітлення та вирівнювання шкіри;
 • мінімізація і профілактика рубців після акне;
 • глибока реструктуризація шкіри.
us-piling-2
Ультразвукова чистка (пілінг)

Авторські поєднані методики чистки обличчя.
Метод холодного гідрування від «ANNA LOTAN»

Ультразвуковий пілінг являє собою процедуру глибокого очищення шкіри від ороговілих лусочок, забруднень, «чорних крапок» (комедонів), залишків макіяжу, шкірного жиру. Процедура відрізняється відсутністю травматизму шкіри, що, в свою чергу, ставить її на порядок вище класичної чистки шкіри. Ультразвук чудово активізує імунологічний захист і надає чудову бактерицидну дію. Ультразвуковий пілінг застосовується для всіх типів шкіри.

mikrodermobrasia
Діамантова мікродермабразія

Процедура проводиться для відлущування шкіри за допомогою щупа з багатогранним діамантовим наконечником, при безперервному відшаруванні/вакуумуванні верхнього шару шкіри.

Очищуючи пошкоджену стару шкіру, стимулює кровообіг, відновлення шкірного покрову, що сприяє стимуляції колагену.

Переваги методу:

 • неінвазивний, безпечний спосіб шліфування шкіри, що не вимагає тривалої підготовки;
 • швидке відновлення шкіри, яке не потребує ніяких обмежень в соціальній і трудовій діяльност;
 • регенерація якості шкіри;
 • лікування зморшок, огрубілої і старіючої шкіри;
 • зменшення складок шкіри і явищ в’ялості;
 • усунення пост-акне, шрамів;
 • зменшення розмірів пор, невеликих шрамів від шкірної висипки, нерівностей шкіри, стимулювання кровообігу і обміну речовин;
 • відсутність подразнення шкіри, болі, що вимагає анестезії при проведенні процедури (метод, проведення процедури комфортний для пацієнта);
 • підходить для чутливої шкіри;
 • результат видно одразу.
peptid
Пептидна терапія

Пептиди – це органічні сполуки, які складаються із залишків амінокислот, з’єднаних пептидним зв’язком. Пептиди діють на клітинному і молекулярному рівні, регулюючи різні фізіологічні процеси в організмі, і зокрема, шкірі.

Біологічна активність і специфічність дії пептидів повністю визначається послідовністю їх складових амінокислотних залишків. У зв’язку з цим, моделювання структури і розробка протоколів їх отримання є першочерговим завданням.

Пептиди отримують або синтетично, або з природних джерел. При використанні біологічної сировини отримання пептидів засноване на ферментативном або хімічному гідролізі (руйнуванні) білків.

piling
Пілінги

Пілінг обличчя і тіла – видалення відмерлих частинок верхнього шару шкіри.
Процедура активізує відновлювальні процеси, в результаті чого:

 • звужуються пори;
 • шкіра зволожується;
 • розгладжуються дрібні зморшки і зменшуються глибокі;
 • поліпшується колір обличчя і вирівнюється його рельєф.

Різноманітні скраби і гоммажи, розраховані на самостійне застосування в домашніх умовах, придатні виключно для профілактики. Максимального ефекту можна досягти, лише звернувшись до фахівців. Вартість процедур відносно невисока.

Поверхневі хімічні пілінги

Гліколевий. Зволожує шкіру і активізує відновлювальні процеси. Вирівнює колір обличчя, освітлює пігментні плями, зменшує рубці після вугрової хвороби.

Мигдальний. Найбільш щадний, що робить його найбільш прийнятним для ніжної шкіри. Володіє вибілюючими властивостями. Часто використовується в якості підготовчого сеансу перед шліфуванням шкіри лазером.

Ензимний. М’який і не травмуючий, створений на основі ферментів, – прекрасне рішення для усунення незначних проблем. На відміну від більшості інших, він підходить власникам комбінованої і смаглявої шкіри.

З фруктовими кислотами. Органічні речовини безпечні для будь-якої шкіри. При процедурі активні клітини не зачіпаються. В результаті нормалізується функціональність сальних залоз, шкіра насичується вологою.

anti-age-3
Програми «Anti-Age»

«Anti-Age» програми за допомогою БІО-РЕВОЛЮМЕТРІІ:

«BIO-EXPANDER» від компанії «Phitogen», «IAL-System DUO», «Meso-Wharton», а також за допомогою інших якісних і сертифікованих препаратів.

Високу ефективність показують засоби для щоденного догляду від «Environ», «Filorga», «Allergan», «Karse», «Casmara».

Термін «Anti-Age» з’явився в косметології порівняно нещодавно, але встиг стати дуже популярним. Значення цього терміна можна перевести як «боротьба з віком», яку жінки ведуть споконвіку.

Найпоширенішими засобами догляду були і залишаються креми, маски, активні сироватки, пілінги, біоревіталізація, контурна пластика, мезотерапія. Але обійтися тільки косметичними засобами для антивікового догляду неможливо.

Салон краси «Incanto» пропонує своїм клієнтам ряд професійних процедур, які сприяють активному омолоджуванню обличчя:

 • пілінги поверхневі та глибинні;
 • іоносонофорез;
 • мікродермабразія;
 • мезотерапія, філери, «botox»;
 • масажі обличчя, догляди.
5b
«SkinB5» – лікувальний комплекс проти акне.

Салон «Incanto» є ексклюзивним дистриб’ютором і представляє вперше на ринку України унікальний комплекс «SkinB5» – високоефективну розробку з далекої Австралії для боротьби з різними типами проблем шкіри і, в першу чергу, для боротьби з акне.

У самій Австралії і ряді країн першого світу, цей комплекс уже здобув чималу популярність і завоював визнання покупців своєю ефективністю. Очищаюча маска «SkinB5» – є переможцем у своїй категорії міжнародного конкурсу «Glosscars 2013» від «BeautyHeaven».

Ефективність комплексу «SkinB5» обумовлена тим, що комплекс відповідає найвищим вимогам австралійського законодавства до товарів для здоров’я, які зобов’язують відповідати суворим нормам комплементарної медицини Австралії. Вся продукція офіційно внесена і зареєстрована в Австралійському реєстрі терапевтичних товарів. Крім того, частина препаратів захищена міжнародними патентами інтелектуальної власності.

Засоби «SkinB5» виробляються на підприємстві, акредитованому GMP – міжнародному стандарті високої якості товарів медичного призначення. Вся продукція виробляється і упаковується в стерильних умовах.

Комплекс складається з 5 продуктів, три з яких спрямовані на зовнішній догляд за шкірою обличчя і тіла, а два – на прийом всередину і нормалізацію стану шкіри зсередини організму (!!!).

– Таблетки SkinB5 Acne Control Extra Strength №180
– Каплети SkinB5 Acne Control №90
– Лосьйон SkinB5 Acne Control Cleanser (Cleanse & Rejuvenate) 150ml
– Зволожуючий крем Acne Control Moisturiser (Moisturise and Repair) 50ml
– 5-хвилинна очищаюча маска SkinB5 Purifying Mask (Cleanse, Purify & Soothe) 100g

Цей підхід, а також використання терапевтичних доз вітаміну B5 (на основі якого розроблено ці продукти) – є ключовими відмінностями комплексу, які забезпечують таку високу ефективність.

Крім цього, до складу комплексу входить ряд унікальних компонентів, таких, як Французька Зелена глина, Морські мінерали Великого Бар’єрного Рифа (унікальний австралійський продукт, який набагато ефективніше традиційних засобів видаляє мертві клітини дерми, а крім того, сприяє відновленню процесу оновлення клітин) і.т.д.

celulit-1
Антицелюлітні програми

Кращими помічниками в непростій справі зниження ваги – є антицелюлітний масаж і різні процедури по зменшенню обсягів і корекції фігури.

Ми об’єднали все найкраще і перевірене часом в «Антицелюлітній програмі».
До неї входить все необхідне для ефективного зменшення целюліту і локальних жирових відкладень.

При цьому сама програма доступна!
Який ефект від «Антицелюлітної програми»?

 • Зниження ваги на 0,5-1,5 кг за сеанс;
 • підвищення пружності і тонусу шкіри;
 • боротьба з целюлітом;
 • зменшення обсягів;
 • спалюється до 40% більше жиру при подальших навантаженнях.
lifting-1
Тредліфтинг

«Тредліфтинг» мезонитками – омолодження без операційного втручання.

Нова технологія «тредліфтинга» із застосуванням 3D-мезониток.
Тредліфтинг мезонитками показаний у випадках, коли чітко виражені провисання тканин під очима і в нижній частині обличчя, різні зморшки на лобі, біля очей, рота, складки, брови і кути губ опущені, шкіра стала в’ялою і видно інші неприємні вікові прояви.

«Тредліфтинг» 3D-мезонитками фіксує і формує підшкірний каркас.
3D-мезонитки повністю розсмоктуються, засвоюються організмом. Їх не видно ні на морозі, ні в жарку погоду, ні за умови особливого освітлення.

Цей інноваційний метод є альтернативою операції підтяжки шкіри на обличчі і тілі, і передбачає мінімальне втручання в організм і мінімальне травмування тканин.

Phytogen
«Зелені ін’єкції» краси «Phytogen»

«Зелені Ін’єкції» – це новий стандарт якості, в якому при створенні ін’єкційних матеріалів «BIO-EXPANDER» і «IAL-System DUO» проходять строгий контроль кожна стадія, кожен етап виробництва.

«Зелені Ін’єкції» – це використання унікальної гіалуронової кислоти найвищої якості і чистоти, яка не містить ніяких (!!!) домішок та консервантів.

Гіалуронова кислота в складі препаратів «BIO-EXPANDER» і «IAL-System DUO» – «полегшена» від усього, що може виявитися шкідливим для організму пацієнта як відразу після процедури, так і через будь-який інший термін. «Зелені Ін’єкції» – це робота з естетичними проблемами пацієнта без ризику «сьогодні» і з упевненістю в безпечному «завтра». Шкіра залишається здоровою, тканини живуть за фізіологічними канонами, і за красу не треба платити ризиком.

trichologia
Трихологія

Діагностика і лікування різних форм алопецій.
Індивідуальні програми омолодження та лікування шкіри, призначення домашнього догляду для пролонгування професійних салонних процедур.

Салон краси «Incanto» пропонує лікування волосся для жінок, чоловіків і дітей за доступними цінами.
Саме тут Ваше волосся знайде нове життя і почне радувати Вас своїм станом.

Сучасні технології діагностики та лікування дозволяють вирішити безліч проблем, серед яких:

 • себорея будь-якої форми;
 • випадання волосся у чоловіків і жінок;
 • педикульоз, січення волосся;
 • передчасне посивіння.

та інші захворювання.

Кваліфіковані фахівці визначать діагноз, причину його виникнення, і призначать ефективне лікування волосся у жінок і чоловіків.
Регулярне відвідування трихолога допоможе Вам визначити оптимальний догляд для вашого волосся і запобігти виникненню недуг, які вимагають чимало часу і коштів для лікування.

Тривалого лікування випадання волосся у жінок можна уникнути, якщо час від часу відвідувати фахівця і стежити за станом волосся.

lazer
Лазерні технології, RF

«RF-технологія» – це абсолютно нова програма впливу в косметології. Щоправда, електромагнітні коливання медики використовують близько 30 років (частотний діапазон – 0,5-100 МГц).

У найновіших дослідженнях в цій області адаптували RF-технології для неінвазивних процедур в косметології. Це методи лікування, при яких на шкіру не чинять впливу хірургічними інструментами або голками.

Області суперсучасних високих технологій застосовують цю технологію починаючи з XXI століття. Адже вона замінює хірургію на лікуванні целюліту і неопераційний ліфтинг шкірного покриву.
RF – це скорочення терміну «Radio Frequency». Що значить в радіохвильовому діапазоні – електричний струм.

RF-технології – це метод, який грунтується на впливі високочастотного електричного поля з метою прогріву підшкірної жирової клітковини і дерми.

Які переваги RF-технологій? Метод неінвазивності дає можливість досягти видимого, а головне негайного ефекту. Площа шкіри після курсу процедур значно зменшується.

diet
Дієтотерапія

Дієтичне лікування призначає лікар-дієтолог. За його порадою складається індивідуальний раціон або призначається дієта. Залежно від характеру захворювання та особливостей його перебігу – лікар визначає час прийому їжі, розподіл окремих страв, послідовність їх прийому. Лікуючий лікар спостерігає за ходом і результатом, визначає тривалість застосування лікувального харчування.

У деяких випадках, особливо у тяжкохворих, виникає необхідність поєднання ентерального (нормального) прийому їжі з зондовим і парентеральним харчуванням (внутрішньовенне введення спеціальних препаратів).

metabolic
Терапія метаболічного синдрому

Метаболічний синдром (синдром резистентності до інсуліну) – розлад, пов’язаний з порушенням обміну речовин, гормональними і клінічними відхиленнями, що підвищує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань. При цьому недугу відбуваються проблеми в засвоєнні глюкози клітинами, що тягне патології у всіх системах і тканинах організму.

Лікування проводиться комплексне, при цьому боротьба ведеться з причинами, котрі спровокували розвиток відхилень. Для позбавлення від метаболічного синдрому призначають дієту, медикаментозну терапію і фізкультуру.